Helen Unt,  asutaja ja tegevjuht
helen@noice.ee
+372 502 2757

Helen on tegelenud kommunikatsiooni- ja  maadiasuhetega  üle kümne aasta nii avalikus, era- kui kolmandas sektoris. Läbi aastate saadud kogemus võimaldab täna vaadata iga kliendi turundust kui tervikut ning pakkuda strateegilisi lahendusi, mis koosnevad just õigetest lülidest.  

2009-2014 turundas ja kommunikeeris Helen Loov Eestit, kus korraldas startup üritusi, ettevõtluskoolitusi ning panustas rahvusvaheliste valdkondlike  koostöökohtade leidmisesse.  

Aastate jooksul on klientideks olnud kino Kosmos IMAX, Boost Juice Bar, Leigo Järvemuusika, Surfilaager jpt üsna eriilmelised projektid. 

Heleni kontor on seal, kus on tema kliendid, sest rändurihing ja spordilummus ei lase pikalt ühel kohal passida. 

Noice Agencys on lisaks tegevjuhi kohustusele Heleni know-how kõige olulisem algetapis, kus on vaja strateegilist droonipilku vahendite valimisel. Seatud  standardid teevad ta nõudlikuks iga projekti ellu viimisel, detailideni, Eneli Amur,  projektijuht 
eneli@noice.ee
+372 5907 1011

Eneli töötab robotliku täpsusega projektijuhi ja taustajõuna kõikides agentuuri projektides, veebide valmimisest roosakarva mustade rääpsudega vaiba tellimiseni. Uue põlvkonna sotsiaalmeedia on Eneli haaranud täielikult oma lummavasse kütkesse, pannes klientide sotsiaalvõrgustikud eredana särama. Kolmekordne Harju meistritiitel sprindis annab Enelile edumaa stardis ning murdmatu tahtejõu jõuda finišisse esimesena suurepärase organiseerimisvõime ja hea meeskonnaplaaniga. Eneli on lõpetanud Tallinna Ülikooli rekreatsioonikorralduse eriala ning on võtnud suuna vallutada ka magistrikraad nüüdismeedia valdkonnas. Kõige enam ihkab Eneli korraldada Sinu sündmuse nii, nagu seda päriselt tegema peab.


Olga Korneitšik, venek. meediasuhted
olga@rusmedia.ee
+372 562 011 19

Olga Korneitsik on venekeelse meedia ekspert 9 aasta kogemusega kommunikatsioonivalkonnas.
Viimane suurim Olga projekt oli Eesti eesistumine Euroopa Liidu Nõukogus.

Ta on töötanud Eesti suurimas venekeelses nädalalehes Den za Dnjom, Äripaeva majandusväljaandes Delovõje Vedomosti ning teinud koоstööd ka mitmete teiste venekeelsete infokanalitega.

Olga on lõpetanud Sankt-Peterburi Ülikooli rahvusvahelise ajakirjanduse erialal ning hoiab ennast kursis viimaste tendentsidega venekeelses meedias nii Eestis kui väljaspool.
Ettie Mikita,  asutaja ja strateeg
ettie@noice.ee
+372  5366 7334

Elades aastaid erinevates maades Jaapanist Belgiani oli Ettie taustamuusikaks majandus-õpingud ülikoolides eri pilguga kultuuri,
kommunikasiooni ja turunduse suunas.

Muusikatööstuses liikudes tekkis vajadus loov-turunduses proovilepanekuks ning tagasi Eestis olles said mainekujundus ja uuendus
iseeneseslikult uueks visiitkaardiks.

Ettie on koos mees- ja naiskonnaga brändinud ja toonud turule vastutustundlikkuse pioneerid Coffee People ja Derelict Furniture. Tema eestvõttel tegid uuestisünni läbi ajakiri IDEE, kus ta oli peatoimetaja ning uue hingamise said Gourmet Coffee kohvikud ning nende kommunikatsioonikanalid.

Eriilmeline restoran JUUR sai Ettie soovil ja peakokk Kaido Metsa käsul oma fantaasialennule kommunikatsioonipesa ja kujunduse, et viia toit tagasi juurte juurde ja taaselustada oma kasvuhoone, kasvõi restorani katusel.
Vabal ajal harrastuspühak, vagabund ja metsainimene, mõistagi.Heidi Ruul, meediasuhted 
heidi@noice.ee
+372 5865 0662

Heidi suurimaks kireks on juba aastaid kõik kommunikatsiooni ümber keerlev. Kuidas keerulised valdkonnad mõistetavaks muuta on talle mängleva kergusega teostatav. 

Heidi käe all on sündinud Tallinn Art Week 2017 ja Leigo Järvemuusika festivali meediasuhted. Kolmandat aastat järjest korraldab Heidi Eesti suurima ja staažikaima raskemuusikafestivali Hard Rock Laager kommunikatsiooni.

Igapäevaselt tegeleb Heidi paljude kontsertide ning bändide brändingu ja reklaamiga, nii et elu keerleb rokilikult ümber (raske)muusika. Vabal ajal studeerib Heidi maailma tippülikoolidest põnevaid teemasid ning aitab hädasolijaid heategevusaktsioonidega. 

Elu nagu filmis, võiks öelda.

Marek Metslaid, fotograaf
hello@marekmetslaid.com
+372 5184 660

Marek Metslaid on Tallinnas tegutsev vabakutseline fotograaf, kelle põhitööks on toitude, toodete ja ürituste pildistamine ning imagoloogiliste videoklippide tootmine.