Helen Unt,  asutaja ja tegevjuht

helen@noice.ee
+372 502 2757

Helen on tegelenud kommunikatsiooni- ja  maadiavaldkonnas üle kümne aasta. Sinna alla kuulub töötamine avalikus-, era-, kui ka kolmandas sektoris.  Läbi aastate saadud kogemus võimaldab täna vaadata iga kliendi turundust kui tervikut ning pakkuda strateegilisi lahendusi, mis koosnevad just õigetest lülidest.  

2009-2014 turundas ja kommunikeeris Helen Loov Eestit, kus korraldas startup üritusi, ettevõtluskoolitusi ning panustas rahvusvaheliste valdkondlike  koostöökohtade leidmisesse.  

Aastate jooksul on klientideks olnud kino Kosmos IMAX, Boost Juice Bar, Leigo Järvemuusika, Surfilaager jpt. üsna eriilmelised projektid. 

Heleni kontor on seal, kus on tema kliendid, sest rändurihing ja spordilummus ei lase pikalt ühel kohal passida. 

Noice Agencys on lisaks tegevjuhi kohustusele Heleni know-how kõige olulisem algetapis, kus on vaja strateegilist droonipilku vahendite valimisel. Seatud  standardid teevad ta nõudlikuks iga projekti elluviimisel, detailideni.Olga Korneitšik, venek. meediasuhted
olga@rusmedia.ee
+372 562 011 19

Olga Korneitsik on venekeelse meedia ekspert 9 aasta kogemusega kommunikatsioonivalkonnas.
Viimane suurim Olga projekt oli Eesti eesistumine Euroopa Liidu Nõukogus.

Ta on töötanud Eesti suurimas venekeelses nädalalehes Den za Dnjom, Äripaeva majandusväljaandes Delovõje Vedomosti ning teinud koоstööd ka mitmete teiste venekeelsete infokanalitega.

Olga on lõpetanud Sankt-Peterburi Ülikooli rahvusvahelise ajakirjanduse erialal ning hoiab ennast kursis viimaste tendentsidega venekeelses meedias nii Eestis kui väljaspool.

Heidi Ruul, meediasuhted 
heidi@noice.ee
+372 5865 0662

Heidi suurimaks kireks on juba aastaid kõik kommunikatsiooni ümber keerlev. Kuidas keerulised valdkonnad mõistetavaks muuta, on talle mängleva kergusega teostatav. 

Heidi käe all on sündinud Tallinn Art Week 2017 ja Leigo Järvemuusika festivali meediasuhted. Kolmandat aastat järjest korraldab Heidi Eesti suurima ja staažikaima raskemuusikafestivali Hard Rock Laager kommunikatsiooni.

Igapäevaselt tegeleb Heidi paljude kontsertide ning bändide brändingu ja reklaamiga nii, et elu keerleb rokilikult ümber (raske)muusika. Vabal ajal studeerib Heidi maailma tippülikoolidest põnevaid teemasid ning aitab hädasolijaid heategevusaktsioonidega. 

Elu nagu filmis, võiks öelda.